Siūlome investuoti į pelningą medienos gaminių eksporto verslą

Įmonės pavadinimas arba trumpas kuriamo verslo apibūdinimas: Medienos gaminių gamybos ir eksporto verslas

Veiklos grupė: Gamyba

Miestas:

Įmonės kodas:

PVM mokėtojo kodas:

Įmonės registravimo data:

Darbuotojų skaičius:

Turimi atestatai, licencijos ir pan.:

Įmonės skolos: Array

Įmonės veiklos rezultatai: Pelninga veikla

Kas veda įmonės buhalterinę apskaitą: Array

Pageidaujamas investicijos dydis: Nuo 200.000 iki 700.000

Įnvesticijos gavimo terminas: 150

Pageidaujami investavimo būdai: Siūlomos patikimos investicijos grąžinimo garantijos, perkamos įrangos įkeitimas, gautų pajamų dalis (2-3% nuo kiekvieno pardavimo), taip pat papildomos garantijos bei pajamos iš investicijos.

Pageidaujamos investicijos aprašymas: Investicija reikalinga gamybos plėtrai ir žaliavų pirkimui. Gamybai plėsti reikalingi papildomi įrengimai, taip pat reikalingos papildomos lėšos žaliavos pirkimui (gauname daug vienkartinių pasiūlymų pigiai įsigyti žaliavą, kurią galima naudoti parduodant produkciją už tą pačią aukštą kainą, tokiems žaliavos užpirkimams reikalinga įšaldyti šiek tiek lėšų). Įmonės veikla yra pelninga, tačiau norėtumėme sparčiau plėstis ir mažinti gamybos savikainą patys atlikdami kuo daugiau šių gaminių gamybos procesų, o tai galime atlikti tik įsigiję papildomą įrangą (pvz džiovykles, kurių kaina prasideda nuo 100t). Esame pasiruošę užtikrinti investicijos grąžinimą ir atsipirkimą investuojančiam asmeniui tinkamomis patikimomis garantijomis bei pasiūlyti patrauklią grąžą, galime taip pat apsvarstyti partnerystės klausimą.


Norėdami užsakyti FINITA paslaugas arba gauti papildomą informaciją:

  • Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis netrukus susisieksime.
  • Rašykite el. paštu [email protected] (parašykite savo vardą, įmonės pavadinimą, savo klausimą ir mes su jumis netrukus susisieksime)
  • Skambinkite tel. +370 5 2335050 arba tel. +370 600 20027, skype vardas finita-baltic

Jeigu norite sutaupyti ir įmonę įkurti su mažesnėmis išlaidomis, užsakykite FINITA naujų įmonių steigimo paslaugą – naujos įmonės UAB pilnas steigimas kainuos nuo €110 + PVM iki €280 + PVM. Apie įmonių steigimo paslaugas informaciją rasite skyriuje STEIGIMO PASLAUGŲ PAKETAI

Norite negaišdami laiko nusipirkti pilnai paruoštą darbui UAB – skaitykite skyriuje UAB PARDAVIMAS

Buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina įmonėms – nuo €77 + PVM


FINITA – Verslas lengvai!