Įsigyti FINITA parduodamas įmones SAUGU - mes suteikiame patikimą garantiją, kad parduodama įmonė neturi skolų, sutartinių ar garantinių įsipareigojimų, įmonės buhalterinė apskaita yra tvarkinga. Trumpai tariant, FINITA parduodamos įmonės yra “švarios” ir paruoštos darbui, nesvarbu ar tai nauja įmonė, ar “sena” įmonė su veiklos istorija.

  • Kaina NUO:
  • Kaina IKI:
  • Įregistruota prieš:
  • Veikla:
  • Skelbimo būsena:

Parduodamas veikiantis verslas


Skelbimo tipas: Parduodamas verslas

Įmonės pavadinimas: Striptizo klubas

Veikla: Laisvalaikis ir pramogos

Vietovė: Lietuva, Vilnius

Kaina: Eur ( Lt) (paliekamas FINITA buhalteris)

Kaina: Eur (130000 Lt) (keičiamas įmonės buhalteris)

Aprašymas: Parduodamas Lietuvoje daug metų sėkmingai veikiantis striptizo klubas. Klubas yra viename iš didžiųjų Lietuvos miestų, lengvai randamoje, patogioje miesto vietoje, teritorijoje yra didelė automobilių parkavimosi aikštelė. Klubas parduodamas su visu turimu materialiuoju turtu, pilnai įrengtas ir pritaikytas striptizo veiklai, sukurta patraukli erotinė atmosfera, papildomai į interjerą investuoti nereikia, įsigijus klubą iškart galima tęsti tolimesnę veiklą bei didinti pajamas. Įmonė turi visas reikiamas licencijas ir leidimus vykdyti veiklą, pardavinėti alkoholį, tabaką. Klubo veikla yra visiškai legali, nėra vykdoma jokia su įstatymu prasilenkianti veikla, klubas sėkmingai praėjo ne vieną kartą atliktus įvairių tarnybų patikrinimus. Klubas turi sukurtą veiklos sistemą (pajamos ir medžiagų sunaudojimas kontruoliuojama specializuotų kasos aparatų bei kompiuterinės technikos pagalba), todėl gali veikti be ypatingos savininkų/vadovo priežiūros, sistema apsaugota nuo nesąžiningumo, generuoja stabilias pajamas, kurias galima ženkliai padidinti papildomai investavus į reklamą ir užsienio svečių pritraukimą. Ši veikla gali atnešti nuo 5000 Lt iki 15 000 Lt grynojo pelno per 1 mėnesį, priklausomai nuo sezono bei veiklos aktyvumo. Įmonėje dirba iki 10 darbuotojų, kolektyvas padidėja sudarius užsakomųjų šokio pasirodymų paslaugas (šventėse, renginiuose ir pan.). Personalo skaičių galima ir reikėtų padidinti papildomai investavus į reklamą, sutarčių dėl išvažiuojamųjų pasirodymų sudarymą ir t.t. Klubo patalpos nuomojamos, nuomos kaina nedidelė (pagal klubo vietą mieste). Patalpos yra pilnai neišnaudotos, jas galima plėsti įrengiant papildomus kambarius pasirodymams ir kitai veiklai.
Į klubo pardavimo kainą įtraukta:
1. Įmonė, kurios vardu funkcionuoja klubas 2. Visa tolesnei veiklai reikalinga įranga, baldai, muzikos ir šviesos aparatūra 3. Profesionali baro apskaitos ir kita kompiuterinė įranga 4. Perduodamos nuomojamos patalpos su visu klubo įrengimu (specialios spalvos, skulptūros ir pan.) 5. Klubo vardo žinomumas 6. Profesionali www svetainė 7. Buvusio savininko pagalba tęsiant tolimesnę veiklą 8. FINITA specialistų konsultacijos ir pagalba tęsiant tolimesnę veiklą

Finansinės ataskaitos, kita svarbi klubo veiklos informacija pateikiama sumokėjus informacijos atskleidimo mokestį ir pasirašius konfidencialumo įsipareigojimą. Šis mokestis grąžinamas pirkėjui įsigijus parduodamą verslą ar jo dalį. Atsisakius verslo įsigijimo, mokestis negrąžinamas.

Įmonės reg. data: 2011 m.

Įmonės kodas:

PVM mokėtojo kodas:

Įstatinio kapitalo dydis: Eur (10000 Lt)

Darbuotojų skaičius: 10

Pagrindinė veikla:

Praeitų metų pelnas: Eur ( Lt)

Praeitų metų pajamos: Eur ( Lt)

Atestatai ir licencijos: Licencijos tabako, alkoholio prekybai.

Įmonės skolos: Įmonė skolų neturi.

Buhalterinė apskaita:

Sudomino skelbimas? Susisiekite su mumis naudodamiesi kontaktų forma kairėje pusėje arba išsirinkite Jums tinkamiausią būdą kontaktų skiltyje.


Norėdami užsakyti FINITA paslaugas arba gauti papildomą informaciją:

  • Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis netrukus susisieksime.
  • Rašykite el. paštu [email protected] (parašykite savo vardą, įmonės pavadinimą, savo klausimą ir mes su jumis netrukus susisieksime)
  • Skambinkite tel. +370 5 2335050 arba tel. +370 600 20027, skype vardas finita-baltic

Jeigu norite sutaupyti ir įmonę įkurti su mažesnėmis išlaidomis, užsakykite FINITA naujų įmonių steigimo paslaugą – naujos įmonės UAB pilnas steigimas kainuos nuo €110 + PVM iki €280 + PVM. Apie įmonių steigimo paslaugas informaciją rasite skyriuje STEIGIMO PASLAUGŲ PAKETAI

Norite negaišdami laiko nusipirkti pilnai paruoštą darbui UAB – skaitykite skyriuje UAB PARDAVIMAS

Buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina įmonėms – nuo €77 + PVM


FINITA – Verslas lengvai!