Įsigyti FINITA parduodamas įmones SAUGU - mes suteikiame patikimą garantiją, kad parduodama įmonė neturi skolų, sutartinių ar garantinių įsipareigojimų, įmonės buhalterinė apskaita yra tvarkinga. Trumpai tariant, FINITA parduodamos įmonės yra “švarios” ir paruoštos darbui, nesvarbu ar tai nauja įmonė, ar “sena” įmonė su veiklos istorija.

  • Kaina NUO:
  • Kaina IKI:
  • Įregistruota prieš:
  • Veikla:
  • Skelbimo būsena:

Parduodama 1998 metais įregistruota įmonė


Skelbimo tipas: Parduodamas verslas

Įmonės pavadinimas: UAB R..., įregistruota 1998 m.

Veikla: Statyba

Vietovė: Lietuva, Vilnius

Kaina: 9600 Eur (33146,88 Lt) (paliekamas FINITA buhalteris)

Kaina: 10200 Eur (35218,56 Lt) (keičiamas įmonės buhalteris)

Aprašymas: Parduodama atestuota statybos įmonė, atestuota ypatingų statinių kategorija. Įmonė neturi jokių skolų ar kitų įsipareigojimų, parengta darbui.
Statybos įmonės veikla, ją valdant ankstesniems savininkams, buvo "Vandentiekio, šildymo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas", o tiksliau - įmonė montuodavo vandens šildytuvus privačių užsakovų namuose. Trumpiau tariant - įmonė nuo pat savo įkūrimo 1998 metais vykdė statybos veiklą, kurią tęsia ir šiandien. Kadangi į paslaugas įėjo ir medžiagų atvežimas, darbuotojų atvažiavimas, tai įmonės veikloje EVRK koduose buvo įtrauktas ir įrašas "Krovinių vežimas keliais". Tai buvo smulkūs darbai, vykdomi maždaug po 1 užsakymą per savaitę.
Aplinkos ministerijos įgalioto Statybos produkcijos sertifikavimo centro (SPSC) komisija suteikė teisę būti ypatingo statinio statybos rangovu, t.y. parduodama įmonė tapo atestuota statybos įmone. Šiuo metu statybos įmonė atlieka nedidelės apimties objekto išorės bei vidaus remonto ir apdailos darbus.
Finansinės ataskaitos, kita svarbi įmonės veiklos informacija pateikiama sumokėjus informacijos atskleidimo mokestį ir pasirašius konfidencialumo įsipareigojimą. Šis mokestis grąžinamas pirkėjui įsigijus parduodamą verslą ar jo dalį. Atsisakius verslo įsigijimo, mokestis negrąžinamas.

Įmonės reg. data: 1998 m.

Įmonės kodas:

PVM mokėtojo kodas:

Įstatinio kapitalo dydis: 2896 Eur (10000 Lt)

Darbuotojų skaičius: 1

Pagrindinė veikla: Aktyvi veikla šuo metu nėra vykdoma.

Praeitų metų pelnas: Eur ( Lt)

Praeitų metų pajamos: Eur ( Lt)

Atestatai ir licencijos: Aplinkos ministerijos išduotas statybos atestatas, suteikiantis teisę atlikti statybos darbus ypatingų statinių kategorijoje. Atestate patvirtintos statybos darbų sritys - įvairių tipų konstrukcijų (mūro, medžio, betono) statybos ir montavimo ir vidaus bei išorės (fasadų) apdailos darbai.

Įmonės skolos:

Buhalterinė apskaita:

Sudomino skelbimas? Susisiekite su mumis naudodamiesi kontaktų forma kairėje pusėje arba išsirinkite Jums tinkamiausią būdą kontaktų skiltyje.


Norėdami užsakyti FINITA paslaugas arba gauti papildomą informaciją:

  • Užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis netrukus susisieksime.
  • Rašykite el. paštu [email protected] (parašykite savo vardą, įmonės pavadinimą, savo klausimą ir mes su jumis netrukus susisieksime)
  • Skambinkite tel. +370 5 2335050 arba tel. +370 600 20027, skype vardas finita-baltic

Jeigu norite sutaupyti ir įmonę įkurti su mažesnėmis išlaidomis, užsakykite FINITA naujų įmonių steigimo paslaugą – naujos įmonės UAB pilnas steigimas kainuos nuo €110 + PVM iki €280 + PVM. Apie įmonių steigimo paslaugas informaciją rasite skyriuje STEIGIMO PASLAUGŲ PAKETAI

Norite negaišdami laiko nusipirkti pilnai paruoštą darbui UAB – skaitykite skyriuje UAB PARDAVIMAS

Buhalterinės apskaitos tvarkymo kaina įmonėms – nuo €77 + PVM


FINITA – Verslas lengvai!